Декоративний меблевий профіль

На сторінці:
Сортувати:

Молдинг плоский золото

Країна виробника: КитайКількість в уп-ке, фур-ра: 200Виробнк / назва: GIFFРозміри, мм: 2000Покр..

Роздрібна ціна:

18.54 грн.

Молдинг плоский хром

Країна виробника: КитайКількість в уп-ке, фур-ра: 200Виробнк / назва: GTVРозміри, мм: 2000Покри..

Роздрібна ціна:

18.54 грн.

Декоративний меблевий профіль

Декоративний меблевий профіль допомагає надати меблям багатий, вишуканий і довершений вигляд. З його допомогою можна легко замаскувати дрібні дефекти матеріалу, або творчо задекорувати поверхню. Також він може застосовуватися для оформлення стін, стель, дзеркал, картин та іншого.

Молдинг - різновид меблевої фурнітури, що представляє собою довгий профіль, який зазвичай має спеціальний склеювальний шар. Нанесення такого декору не викликає значних ускладнень, але вимагає уважності та акуратності. Досить зняти захисну плівку і слідувати правильній траєкторії поклейки профілю. Для поклейки молдингів, в яких клейкий шар відсутній необхідно нанесення спеціального клею.

Меблевий профіль виготовляють з різноманітних матеріалів: полівінілхлорид (ПВХ), пінопласт, дерево, металопластик і ін.

Декоративні профілі можуть мати різну фактуру і ширину. Виробники стилізують їх під ліпнину або різьблення по дереву. Дуже гармонійно в сучасному дизайні виглядають алюмінієві молдинги. Найбільш популярними є самоклеючі профілі золотого або сріблястого кольору.

Зручні в роботі молдинги підходять як професійним майстрам з виготовлення меблів, так і новачкам, які вирішили оновити старий дизайн приміщення. Рекомендуємо перед початком робіт зняти меблеву фурнітуру і зачистити робочу поверхню, щоб результат Ваших старань зміг прослужити вам довгі роки. У разі необхідності Ви можете отримати консультацію щодо підбору профілю і його поклейки у наших досвідчених фахівців.

Інтернет-магазин меблевої фурнітури www.zavis.com.ua пропонує Вам звичайні і самоклеючі профілі різних кольорів та фактур за доступною ціною. Ми здійснюємо доставку по всій Україні. Для попередження подряпин декоративні елементи транспортуються в захисній плівці.