Фасади меблеві з МДФ в ПВХ плівці

Меблеві фасади під плівкою з МДФ – основні відмінності та переваги

Ця категорія переважає з-поміж інших. Адже вироби, які належать до неї, мають ряд переваг. По-перше, їхня вартість є оптимальною, а на виготовлення затрачається мінімум часу. По-друге, різноманітна кольорова гамма плівок дозволяє кожному купити такі меблеві фасади, які ідеально підійдуть до дизайну кухні. При чому, кольорів плівок величезна кількість і асортимент постійно обновлюється.

Розглянемо, що означає абревіатура МДФ? Ця абревіатура розшифровується як монодисперсна фракція, яка одночасно і показує самий вид структури матеріалу. Одночасно ця назва перекликається з європейським скороченням MDF (MittelDichteFazerplatte), яка означає, що плита має середню щільність.

Процес виготовлення фасадів під плівкою.

Спочатку зі стандартної плити МДФ вирізають заготовку означеного розміру, згодом у відповідності з видом, оговореним раніше із замовником, виконується фрезерування, обробка торців та нанесення малюнка. І лише після цього у мембрано-вакуумному пресі виріб покривають плівкою ПВХ, яку прикріплюють клеєм на водній основі. Найчастіше такі фасади використовують для кухні, адже МДФ характеризується як вологостійкий матеріал, який також не піддається змінам при постійному впливові кухонного пару та зміні температурного режиму.

Чому варто купити меблеві фасади від «Поліфасад»?

Від якості обраних матеріалів та дотримання технології виробництва залежить, наскільки довго подібні меблеві фасади залишатимуться незмінними. Тому, варто обирати лише надійних виробників, чий багаторічній добросовісний досвід говорить сам за себе. Одним із таких є «Поліфасад», який давно зарекомендував себе як надійний партнер, котрий займається виготовленням надійних та сучасних меблевих фасадів з МДФ.  У їхніх виробах ідеально поєднується «ціна-якість». Переходьте до нашого онлайн каталогу та обирайте!

«Щоб терміни не прогоріли…»

Ми заздалегідь хочемо повідомити Вас, що купити меблеві фасади під плівкою з МДФ можна у нас під замовлення! Виготовлення становить від 7 до 21 днів. Гарантія від виробника – 2 роки!
Терміни виконання на фрезеровані меблеві фасади в плівці від МДФ:

  • МДФ гладкий, без внутрішнього фрезерування -7 днів.
  • Серія «Стандарт» - 14 днів.
  • Серія «Екстра» - 16 днів.
  • Серія Екстра Екран – 18 днів.
  • Серія «Екстра» Екран +ДВП – 21 днів.
  • Серія Престиж 16 днів.
  • МДФ потовщений, криволінійний – 18 днів.

Друзі! Відтепер Ви маєте можливість обрати високонадійні фасади на сторінках нашого сайту та створити інтер’єр Вашої мрії. Обирайте наш інтернет-магазин меблевої фурнітури «Завіс», якщо для Вас важлива якість!Меблеві фасади  Класика + смуга

Меблеві фасади Класика + смуга

642.86грн.
Меблеві фасади Rp

Меблеві фасади Rp

716.91грн.
Меблеві фасади дуга + смуга

Меблеві фасади дуга + смуга

642.86грн.
Меблеві фасади міф

Меблеві фасади міф

642.86грн.
Меблеві фасади метаморфоза

Меблеві фасади метаморфоза

642.86грн.
Меблеві фасади оптіма

Меблеві фасади оптіма

642.86грн.
Меблеві фасади Престиж 1

Меблеві фасади Престиж 1

975.00грн.
Меблеві фасади Прямий

Меблеві фасади Прямий

642.86грн.
Меблеві фасади Прямий + смуга

Меблеві фасади Прямий + смуга

642.86грн.
Меблеві фасади Решітка нова

Меблеві фасади Решітка нова

642.86грн.
Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)