Меблеві петлі

Меблеві петлі

Для чого потрібні меблеві петлі.

Меблеві завіси - один з основних механізмів завдяки якому двері кріпляться до корпусу меблів, та виконують свою основну функцію. Забезпечуючи цілісний вигляд всієї конструкції, такий механізм повинні мати високий рівень зносостійкості, що дозволить користуватись дверцятами протягом всього терміну експлуатації,  виконуючи багаторазовий робочий цикл.

Двері меблів вільно, без зайвих зусиль закриваються та відкриваються, не провисають, не хитаються, не торкаються корпусу та не мають великих щілин між фасадом та всією конструкцією. Саме такий вигляд мають меблі з ідеально підібраними меблевими петлями, що стануть прикрасою будь-якої оселі. Якщо ви поки лише мрієте про вдало підібрані механізми відкривання, варто визначитись з власними очікування, адже різноманіття меблевих петель на ринку України, дозволить задовольнити всі ваші потреби.

Види мебельних завіс

 

Перш за все меблеві петлі цінуються за надійність та міцність, тому і виконані вони зі сталі та цинку, що в залежності від ваших смакових вподобань можуть бути золотими, бронзовими, коричневими, мідними, хромованими або чорними по своєму кольору.

Зважаючи на ваші потреби, по типу кріплення, петлі бувають:

  • накладні, що забезпечують щільне прилягання фасаду до торця корпусу, і є найбільш поширеними;
  • напівнакладні – забезпечують часткове накладання петельної частини на короб меблів, використовуються у випадку коли на одну бокову стійку находять два фасади;
  • кутові  закріплюють фасади кутових шаф під потрібним кутом, та мають різну будову в залежності від радіуса відкривання від 30 до 175 градусів;
  • внутрішні закріплюються у випадку коли фасади потрібно помістити в середину корпусу, при чому петельна частина торкається сусідньої стіни короба; 
  • інверсні дозволяють відкрити фасади на 180 градусів, створюється пряма лінія петлі під час відкривання;
  • рояльні або карточні петлі - складаються з двох пластин, котрі паралельно одна іншій насаджуються на один шарнір, за допомогою заокруглених пластин що розміщені на внутрішніх закінчення, часто використовуються для меблів класичного дизайну.

Які правильно обрати завіси для меблів.

В залежності від типу призначення петлі повинні відповідати матеріалу з якого виготовлені меблі. Петлі для скла повинні бути не лише міцними, а й гарними, оскільки скло є прозорим матеріалом, через який вони будуть виднітись, для таких фасадів варто обирати петлі з антикорозійним покриттям, що не будуть тьмяніти. Якщо скляний фасад є важким перевагу варто надати кріпленню зі свердління, якщо скло легке, його можна монтувати на накладні меблеві петлі, в яких є спеціальні гвинти з гумовою чашкою, що притискають скло. 

Петлі для ДСП чи МДФ - це найбільш поширений варіант мають чашу з діаметром 35 мм., та обираються в залежності від потрібного типу кріплення буде це кутова шафа чи можливо тумба з двома дверцятами.

Фігурні декоративні петлі монтуються з зовнішньої сторони, обираються індивідуально по задуманому вами стилю.

Найважливіше в комфортному користуванні меблями правильно підібрана меблева фурнітура. В залежності від ваших очікувань та вподобань меблеві петлі можуть стати якісним доповненням шаф чи тумб, а також декоративним елементом що прикрасить інтер’єр вашої оселі чи офісу. Отримати багаторічну та безтурботну експлуатацію меблів, допоможуть якісні товари  відомих світових брендів DC, GTV та Hafele.

В інтернет магазині www.zavis.com.ua  меблеві завіси за ціною від 9 гри.  З доставкою по всій території України : Київ, Харків, Житомир, Миколаїв, Херсон, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Суми, Івано-Франківськ та інших великих та маленьких містах.

Де придбати меблеві завіси з доводчиком.

Придбати всю необхідну меблеву фурнітуру, отримати спеціалізовану консультацію, та приємний шопінг допоможе www.zavis.com.ua – один з відомих інтернет магазинів України, що представляє широкий асортимент петель для меблів. Ввічливе та своєчасне обслуговування, доставка по всіх містах у будь-який зручним вам час та спосіб, а також можливість залишити свій відгук про нашу роботи, чекають всіх клієнтів що відвідали магазин.

0
0