Система Джокер – комплекс хромованих труб та фурнітури

Система Джокер – комплекс хромованих труб та фурнітури

Труба меблева служить основою для самих різних конструкцій. Сучасні профільні системи володіють легкістю і міцністю, що в свою чергу забезпечує довговічність, високу якість і надійність виробу.

Труба меблева використовується для промислового виробництва, так само, як і для виготовлення меблів за індивідуальними замовленнями.

Завдяки різним діаметрам  труба меблева може бути використана в конструкціях різних форм, що дозволяє найсміливішим дизайнерським ідеям втілюватися в реальність

Система меблевих труб Джокер


Створити об’ємні меблеві конструкції, що не загромаджуватимуть простір приміщення при цьому будуть легкі та універсальні зовсім не складно. Завдяки модульній системі з’єднання труб Джокер (Joker), що складається з хромованої труби діаметром 25 мм. та товщиною стінок 11 мм., в поєднанні з кріпильними та модульними елементами, ви без зайвих зусиль заповните робочий простір офісу, магазину чи салону. Так система виготовлена з якісних та легких матеріалів, що характеризуються надійністю та довговічністю роботи.

Не обмежуйте простір приміщення стандартними тумбами та шафами. Завдяки різноманіттю з’єднувальних елементів та деталей ви маєте можливість створити конструкцію складних форм та різних розмірів, що допоможе оптимально використати кожен сантиметр заданої площі. І головне, система меблевих труб Джокер не потребують ідеально рівних поверхонь встановлення – підлоги, стелі чи стін. Ви самостійно регулюєте довжину та ширину кожного елемента конструкції та без зайвих зусиль можете змінити форму додаючи потрібні частини механізму для створення додаткових елементів розміщення та впорядкування необхідних вам речей.

Наш інтернет ресурс пропонує широкий асортимент окремих деталей конструкції: хромовані труби, навісні та з’єднувальні елементи, завдяки яким ви легко можете створити потрібні вам конструкції, що стануть незамінним функціональним елементом простору. 

Нескладний процес збирання та встановлення доповнюється легким демонтажем та перенесенням в будь-яке інше місце в разі потреби. Дані системи набули широкого поширенні при створені меблів магазину, салонів, аптек, в якості примірочних та виставкових площин.

Індивідуальність та легкість механізму оптимізує навіть найменший робочий простір, використавши кожен вільний куток приміщення.

Система труб Джокер – зручно, функціонально, надійно

Кожен спеціаліст що займається виготовленням та монтажем меблевих конструкцій на власному досвіді має можливість переконатись в багатофункціональності, зручності та надійності таких модульних. З їх допомогою ви без зайвих зусиль маєте можливість швидко, надійно та економічно доступно створити:

  1. Столи, барні та адміністративні стійки.
  2. Вітрини та стелажі магазинів.
  3. Торгово-виставкове обладнання.
  4. Примірочні кімнати.
  5. Демонстративні та виставкові стенди.

Універсальність такого комплексу в поєднанні з гнучкістю дозволяють створити конструкцію будь-якої потрібної вам форми та розміру. Візуальна легкість та невагомість обладнання додасть додаткового простору приміщенню не перенавантажуючи його зайвими елементами. Головною перевагою є компактність та мобільність. Зібравши конструкцію, ви з легкістю маєте можливість перемістити її в будь-яке потрібне вам місце, доповнити її як у висоту так і в ширину, створивши додаткові елементи, що дозволять розмістити ще більше потрібних речей.

Інтернет магазин www.zavis.com.ua пропонує  системи меблевих труб Джокер за привабливими для вас цінами. Широкий асортимент товарів та доставка за будь-якою вказаною адресою по всій території нашої країни гарантується.

Зручний спосіб оплати, консультація спеціалістів полегшать ваш вибір, та перетворять процес шопінгу на цікавий час проведений разом з нами.


0
0