Клей для кромки ПВХ, ДСП, МДФ

Клей для кромки ПВХ, ДСП, МДФ

Меблева кромка - важливий елемент декорування, який не тільки додасть виробу довершений вигляд, але і захистить меблі від деформуючого впливу вологи і механічних пошкоджень. Крайка також служить для перешкоджання випаровуванню шкідливих речовин, що знаходяться в складі плит.

Для проведення облицювальної поклейки декоративними крайками застосовують спеціальний клей, який дозволяє надійно і якісно закріпити крайку на торцевих частинах меблів, адже якісно виконаний процес поклейки крайки значно підвищує термін служби меблів.

Клей для меблевої крайки - термоеластичний матеріал, який в умовах кімнатної температури має вигляд гранульованої речовини. Під час нагрівання речовина переходить в рідкий стан. Головною перевагою такого клею є його здатність швидко застигати і надійно склеювати поверхні. Для більшої естетичності поклейки клеї-розплави мають різні кольори.

Підбирати клей необхідно в залежності від матеріалу з якого виготовлена крайка, що клеїться (ПВХ, меламінова тощо), швидкості роботи верстата для облицювання крайкою і способу здійснення облицювання.

Визначити якість клею можна за зовнішнім виглядом гранул: вони повинні бути розсипчастими, що не злипатися, мати однакове забарвлення і розмір. Водонепроникна упаковка клею повинна бути герметичною.

Робота з клеями-розплавами більш підходить для професійного меблевого виробництва, так як наявність якісного обладнання дозволяє забезпечити більш високу швидкість роботи і якість виконання облицювання. Для новачків які працюють в домашніх умовах оптимальним варіантом стане крайка з меламіну з уже нанесеним клеєм.

Отримати консультацію щодо вибору, а також купити клей для крайки Ви можете в інтернет-магазині меблевої фурнітури www.zavis.com. Замовлення легко здійснити онлайн або по телефону. Здійснюємо доставку по всій Україні.


Клей TERMOLITE натуральний (120-160°С)
Артикул: 57599Колір гранул: натуральнийТемпература на вальцях: 120-160°СВага: 25 кгОдиниця виміру: кг..
178.20грн.
Лідер продажу!
Клей двокомпонентний Interbond 200 мл
Клей двокомпонентний Interbond 200 мл
Керівництво по застосуваннюНанесіть клей Interbond на чисту, суху і очищену від жирів поверхню, а для інших поверхонь ви..
119.88грн.
Лідер продажу!
Клей двокомпонентний MitreFix 400 мл
Клей двокомпонентний MitreFix 400 мл
400 млСпосіб застосування : очистить поверхню перед застосуванням. Розпилюйте на поверхню поки вона вже не стане мокрою,..
183.60грн.
Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)
0
0