Дверні упори

Дверні упори

Досить часто трапляється так, що двері при розчиненні вдаряються об стіну або інші прилеглі поверхні. Такий вплив може призвести до деформації стін, меблів і самих дверей. Для того щоб зберегти свої нерви і не здригатися при кожному відкритті дверей ми рекомендуємо купити дверні обмежувачі.

Дверний упор - спеціальне пристосування, яке приймає удар від відчинених дверей на себе і безпечно його амортизує. Залежно від способу розміщення дверні упори ділять на:

  • підлогові - практично універсальні кріплення, які майже непомітні. Відрізняються тривалістю служби і простотою установки. Протипоказаннями для монтажу подібної конструкції є підлоги з ламінатом і "тепла підлога". Для установки підлогового упору потрібно відміряти відстань від ручки до стіни в межах 1-5 см. Не варто монтувати упор близько до петель, так як від сильного удару вони можуть пошкодитися. Оптимальним є відступ - 2/3 або 3/4 ширини полотна. Для фіксації досить прикрутити обмежувач до підлоги саморізом.
  • настінні - як правило складаються з двох частин: штиря зі стопорною п'ятою і м'якої шайби, що фіксується на двері. Такий тип обмежувача універсальний, не залежить від характеристик підлоги і не псує її покриття. Такі упори кріплять на 5-20 см вище підлоги. Обмежувач бажано встановлювати подалі від петель, щоб не пошкодити їх при різкому ударі. Як і у випадку з підлоговими упорами оптимальний відступ - не ближче ніж на середину дверного полотна.

Підлогові і настінні упори можуть додатково оснащуватися магнітними утримувачами і вакуумними фіксаторами, які надійно утримують дверне полотно в відкритому положенні. Такі упори необхідні, особливо, якщо двері встановлені не за рівнем і самовільно закриваються.
В інтернет-магазині меблевої фурнітури www.zavis.com Ви можете купити дверні упори, які допоможуть зберегти Ваші стіни від неестетичних пошкоджень. Ви можете оформити замовлення онлайн або по телефону. Ми відправимо товар будь-яким зручним для Вас способом по всій Україні.


Лідер продажу!
Ограничитель открывания двери напольный
Ограничитель открывания двери напольный
Матеріал: металКолір: золотоЗагальна висота: 29 ммВисота до резинки: 22 ммДіаметер: 18 ммВ комплекті: один дюбельВиробни..
14.58грн.
Упор дверной 35 мм
Покриття: ГальванікаКолір: ХромУ комплекті: Упор + дюбельВисота упору: 35 ммВисота до гумки: 27 ммДіаметр: 29 ммТип уста..
47.79грн.
Упор дверной 65 мм
Покриття: ГальванікаКолір: ХромУ комплекті: Упор + дюбельВисота упору: 65 ммВисота до гумки: 55 ммДіаметр: 29 ммТип уста..
61.56грн.
Лідер продажу!
Упор дверной ракушка сатин
Упор дверной ракушка сатин
Колір: СатинУ комплекті: Упор + дюбельВисота: 25 ммТип установки: підлоговийМатеріал: сталь + гума..
23.90грн.
Лідер продажу!
Упор дверной ракушка хром
Упор дверной ракушка хром
Покриття: ГальванікаКолір: ХромУ комплекті: Упор + дюбельВисота: 25 ммТип установки: підлоговийМатеріал: сталь + гума..
23.49грн.
Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)
0
0