Різне

Різне

Під час облаштування свого будинку ми піклуємося не тільки про функціональність, але і про дизайн, адже так приємно повертатися в затишний і красивий будинок.

Однак, в процесі виробництва і експлуатації меблів виникають ситуації, коли зовнішній вигляд виробу зіпсований наявністю неестетичних елементів у вигляді кріплень, отворів або навіть дрібних дефектів.

Для порятунку Ваших меблів інтернет-магазин меблевої фурнітури www.zavis.com пропонує широкий вибір допоміжних засобів, які зможуть приховати недоліки (воскові олівці, заглушки, самоклейки, кромки) або запобігти їх появі (упори для дверей, полиці на присосках).

За допомогою широкого асортименту заглушок для меблів Ви зможете додати Вашому будинку більшої естетичності. А функціональні заглушки для отворів допоможуть не тільки приховати недоліки, але і створять поліпшені умови для підтримання порядку.

На допомогу в боротьбі з подряпинами на корпусі меблів прийдуть воскові олівці. Вони відрізняються дешевизною, широкою гамою кольорів і допоможуть приховати дефекти. Для уникнення появи подряпин на поверхні покриття підлоги ми рекомендуємо купити м'які самоклейки для ніжок меблів.

Для уникнення неприємних наслідків у вигляді пошкоджень на стінах від ударів дверима Ви можете обзавестися якісними дверними упорами, котрі м'яко будуть амортизувати двері, не даючи тим самим завдати шкоди настінному покриттю та самому дверному полотну.

Ще одним засобом для збереження зовнішнього вигляду стін є використання полиць на присосках. Це відмінна альтернатива полицям, які кріпляться на саморізи, адже така конструкція дозволяє уникнути свердління стін. Такий спосіб кріплення зручний, адже полицю можна перемістити, не залишивши пошкоджень на настінному покритті.

В інтернет-магазині меблевої фурнітури www.zavis.com Ви можете вибрати надійні засоби для захисту ваших меблів. Замовлення легко здійснити онлайн або по телефону. Діє доставка по всій Україні.

0
0