Профіль меблевий для фасаду

Профіль меблевий для фасаду

Якісні меблеві профілі – гарантія надійної та довговічної експлуатації меблів.

В сучасному дизайні меблів активно використовуються новітні високотехнологічні розробки. Оптимізувати роботу наших меблів, зробити зручнішим користування та упорядкувати життєвий простір головна задача яку  ставлять перед собою експерти - розробники меблевої фурнітури. Професійні спеціалісти створюють все новіші деталі використовуючи при цьому практичні та зносостійкі матеріали, що забезпечать меблям довговічність експлуатації, адже саме якісна фурнітура гарантує безперешкодну роботу меблів протягом тривалого періоду використання.

Меблеві профілі, один з найважливіших елементів, що складають загальну картину якісних меблів. Використовуються найчастіше для оформлення інтер’єрів оселі та офісних приміщень в класичному та сучасному хай - тек та модерн стилях. Профілі для оформлення меблів є досить універсальними адже виготовляються вони як з МДФ, дерева так і алюмінію-легкому та зручному в роботі матеріалу. Визначившись зі стилем та функціональними очікуваннями від меблів залишається лише підібрати потрібний профіль, що дозволить з’єднати всі елементи, і створити цілісний вигляд оселі. Використання профілю під час монтажу дозволяє поєднувати різноманітні за структурою фасади: скло, пластик, дерево та інші сучасні матеріали, що можуть стати складовою одного меблевого виробу або ж цілого гарнітуру.

 МДФ чи алюмінієвий профіль? Вибір, що має рішення!

Найбільшу популярність серед споживачів України набули МДФ профілі - виготовлені з деревоволокнистої плити середньої густини, що має спеціальне міцне покриття плівкою, виконане під дерево. Унікальний механізм для меблів дозволяє монтувати фасади для різноманітних корпусних меблів, а також створювати комплекти, комбінуючи різні за структурою та розмірами матеріали. Легкі у використанні, не потребують складної обробки, що надає змогу поєднувати  безліч стилів та фактур, залишається лише увімкнути фантазію. Невисока вартість та різноманітний вибір меблевих профілів задовольнить найвибагливіші потреби. Головною перевагою профілю МДФ є не складна експлуатація та широкий асортимент кольорів, комбінуючи які, можна отримати унікальний та неповторний дизайн кімнат, кухні, ванни чи навіть балкону. 

На сьогоднішній час новітні МДФ профілі поєднуються з різноманітними комплектуючими та унікальними матеріалами. Меблі при створені яких використано МДФ профіль характеризуються практичністю в побуті та легким доглядом не залежно від умов експлуатації.

Алюмінієві меблеві профілі – виготовлені з міцного та легкого металу алюмінію. Анодований профіль вкритий спеціальною плівкою що захищає від корозії та дозволяє залишитись механізму незмінним протягом тривалого часу. Використовується такий профіль найчастіше при створені фасадів для корпусних меблів та шаф купе. Для отримання цілісного вигляду меблів, в корпуси з профілю встановлюються будь-які елементи: пластик, скло, дерево чи ротанг. Один каркас при цьому дозволяє комбінувати декілька матеріалів. Легкий та зручний в експлуатації алюмінієвий профіль не потребує спеціального обладнання для різки, складання профілю відбувається шляхом кріплення кутиків, що з’єднують два кінці. Основними кольорами алюмінієвого профілю є срібло, золото та шампань, що дозволяє гармонійно вписатись в будь-який розроблений вами дизайн. Головними перевагами таких профілів є не складна експлуатація та можливість створювати різноманітні за розмірами та формами конструкції, висока якість та екологічність матеріалу дозволяє встановлення алюмінієвих профілів в будь-якій кімнаті вашої оселі.

Інтернет магазин меблевої фурнітури www.zavis.com.ua пропонує профілі для меблів за конкурентними на ринку цінами, та гарантує доставку в будь-яке велике та маленьке місто по всій території України.

Де найзручніше придбати меблеві профілі в Рівному та Україні.

Вибір якісних профілів для довговічної та безперешкодної роботи меблів справа досить відповідальна. Інтернет магазин www.zavis.com.ua допоможе відшукати серед широчезного асортименту фурнітури, необхідні, високоякісні механізми що задовольнять потреби найвибагливіших покупців. Оплата та доставка товарів в будь-який зручний вам спосіб та час допоможуть насолоджуватись придбаною фурнітурою в найкоротший термін, навіть не виходячи з дому. Професійна та ввічлива консультація зробить момент шопінгу приємним часом проведеним з нами.

0
0