Полиці у ванну

Полиці у ванну

Потреба в розміщенні полиць у ванній кімнаті виникає досить часто, адже необхідно розставити безліч флаконів з косметичними і побутовими засобами в зручному для мешканців, а іноді і в безпечному для дітей місці. Крім того з наявністю достатніх поверхонь для зберігання банного приладдя легше підтримувати чистоту і порядок. Однак не завжди виникає бажання свердлити стіну для здійснення кріплення додаткової полиці, та й житло може бути орендованим.

В такому випадку Вас виручать полиці з вакуумними присосками. За допомогою таких присосок можна встановити полиці без шкоди для настінного покриття ванної кімнати, що дуже зручно, якщо полицю потрібно буде перевісити.

Полиці на присосках зазвичай виготовляються з легкого нікельованого дроту або пластику. Дно полки робиться у вигляді решітки, що дозволяє зайвій волозі швидше випаровуватися. Найпопулярнішими варіантами є полиці-мильниці і кутові полиці.

Як працюють вакуумні присоски?

Під час притиснення кріплення до стіни між еластичною присоскою і стіною залишається повітряний прошарок. Під час натискання повітря видавлюється. Після припинення натискання присоска повертається в свій первинний вигляд, а в місці, де була повітряний прошарок утворюється вакуум. Чим довше зберігається герметичність вакуумного шару, тим довше буде здійснюватися кріплення.

Незважаючи на те, що полиці з присосками здаються ненадійними, сучасні вакуумні кріплення здатні стабільно і довго утримувати досить велику вагу. Деякі моделі можуть витримувати до 20 кг і мають кілька ярусів. Залежно від розмірів полиці можуть оснащуватися різною кількістю еластичних присосок. На надійність кріплення впливає не тільки якість виробу, але і правильність установки, тому дуже важливо дотримуватися вимог інструкції по установці.

У підсумку можна визначити основні переваги полиць на присосках:

  • проста установка, яка не потребує спеціальних навичок та інструментів.
  • збереження цілісності стін.
  • легкість переміщення.

В інтернет-магазині меблевої фурнітури www.zavis.com Ви можете вибрати надійні полки на присосках. Замовлення легко здійснити онлайн або по телефону. Здійснюємо доставку по всій Україні.


Полиця двох'ярусна з нержавіючої сталі
Матеріал: Нержавіюча сталь
527.04грн.
Полиця кутова Lemax на присосках EBA-10550 для ванної кімнати 310х171х67 мм
Полиця гармонійно доповнить дизайн ванної кімнати. Прямі форми і стильний вигляд зробить вашу кімнату сучаснішою і практ..
201.96грн.
Полиця на двох присосках
Матеріал: Сталь
165.24грн.
Полиця на двох присосках хром
Матеріал: Сталь
201.96грн.
Полиця углова на 4-х присосках
Полиця гармонійно підійде в любий дизайн вашої ванної кімнати. Зазвичай її використовують як полицю для мочалки, космети..
223.45грн.
Лідер продажу!
Полка широка на двох присосках 348 х 95 х 70 мм
Полка широка на двох присосках 348 х 95 х 70 мм
Полиця гармонійно доповнить дизайн ванної кімнати. Прямі форми і стильний вигляд зробить вашу кімнату сучаснішою і практ..
165.24грн.
Полку двох'ярусна кутова з нержавіючої сталі
Матеріал: Нержавіюча сталь
589.68грн.
Полку триярусна кутова з нержавіючої сталі
Матеріал: Нержавіюча сталь
833.22грн.
Полку триярусна кутова з нержавіючої сталі
Матеріал: Нержавіюча сталь
135.08грн.
Гачок клейкий BP-6
Колір БілийПокриття WHITEРозмір 40х112х75 ммМатеріал ABS пластикСучасний і стильний гачок, який легко приклеїти до будь-..
89.00грн.
Гачок на сушарку для рушників HP-100
Колір БілийПокриття WHITEРозмір 98х25 ммМатеріал ABS пластикГачок на сушарку для рушників – стильний, довговічний і зруч..
55.00грн.
Диспенсер для зубної пасти BP-25 подвійний зі стаканами
Колір Білий/сірийПокриття white/grayРозмір 155х80х250 ммМатеріал ABS пластикЗ в 1: сучасний і компактний подвійний диспе..
792.00грн.
Показано від 1 до 12 з 31 (всього сторінок: 3)
0
0