Меблеві ніжки, опори для меблів

Меблеві ніжки, опори для меблів

Меблеві опори -  якісний, міцний та стильний елемент

Меблеві опори, тобто ніжки - один з найважливіших елементів меблів. Фундамент, основа меблів що забезпечує стійкість усієї конструкції, а також виконує важливу декоративну функцію, адже найлаконічніший дизайн шафи чи тумби може стати яскравим елементом інтер’єру за умови вдало підібраних, яскравих і неповторних ніжок.  При виборі опор, перш за все варто визначитись з вашими перевагами й очікуваннями від обраних ніжок, адже їх функціональність і широкий асортимент здатен задовольнити будь-які потреби.

 

Вибір меблевих опор

Вибір якісних та функціональних ніжок справа відповідальна, адже саме вони можуть прикрасити своїм виглядом декоративні меблі, а також зробити комфортним користування пересувних стільців чи тумб до яких кріпляться ніжки – колеса.

Якщо меблі у вашій кімнаті є статичними, і не змінюють своє місце, вибір варто зробити на користь ніжок що регулюються по висоті. Адже у випадку коли шафи ставляться щільно одна біля одної, єдиним варіантом врегулювати їх висоту на одному рівні, залишається при підняти або опустити ніжки меблів. Меблеві опори що регулюються - найпростіше рішення проблеми нерівної поверхні кімнати. 

Столи або барні стійкі часто монтуються на довгі ніжки які мають широкий діаметр, що своїм виглядом нагадує колони. Для таких меблів важлива не лише міцність ніжки, а і її декоративна частина, адже меблева опора в цьому випадку є складовою загальної картини вашого інтер’єру.

Меблі які потребують комфортного і вільного руху по кімнаті, не лише в зад і в перед, а й навколо своєї осі в своїй опорі повинні мати ніжки ролики, що дозволять плавно і безшумно пересуватись по поверхні кімнати, не псуючи вашу підлогу. В залежності від передбачуваного навантаження, корпус меблів можна встановлювати на пластикові або металічні колеса.

Ніжки що мають незвичайний дизайн і не приховуються під корпус мають назву декоративних меблевих опор. Окрім підтримки меблів вони виконують основну функцію створення дизайну.  При виборі декоративних опор варто пам’ятати, що такі ніжки постійно відкриті, і піддаються зовнішнім подразникам-світлу, пилі чи дотикам, тому вибір такого виду опор потребує вашої максимальної уваги.

«Придбати меблеві ніжки», питання що часто звучить в інтернет запитах. Це не дивно, адже варто хоча б раз скористуватись зручним способом онлайн шопінгу, і в мить переконатись що саме він стане вірним помічником при здійсненні будь-яких покупок. В інтернет магазині меблевої фурнітури www.zavis.com.ua  замовлення надсилаються в будь-який регіон України.

 

Меблеві опори та  їх оптимальне придбання.

Не можливо не помітити що в даний час асортимент представлений в інтернет магазині www.zavis.com.ua може потішити навіть найвибагливішого покупця, чимала кількість продукції розміщеної на сайті складає здорову конкуренцію товарам що знаходяться на полицях магазинів, адже ціни вказані в інтернет просторі, нерідко значно дешевші за ціни товарів розміщених в центральних магазинах вашого міста. Всі товари відповідають заявленими вами вимогами, ми повністю гарантуємо не лише якість, а й оригінальність кожної позиції що розміщена на сторінках сайту.

Покупці з усієї країни мають можливість скористатись послугами інтернет магазину www.zavis.com.ua, і замовити якісний товари від провідних європейських компаній: DC, GIFF. Зробити замовлення позицій які ви обрали дуже просто, для цього варто зв’язатись з нашим консультантом, який здійснить оперативне опрацювання ваших заявок, і надішле товар в зручний для вас час та місце. Доставка здійснюється по всій території України, найоптимальнішим для вас способом в найшвидші терміни. Наша компанія докладе всі сили щоб покупки стали для вас приємним і зручним процесом. 


Ролик з площадкою GIFF Roller d=35 прозорий
Діаметр, мм: 35 мм
45.90грн.
Ролик з площадкою і гальмом GIFF Roller d=35 прозорий
Діаметр, мм: 35 мм
54.00грн.
Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)
0
0