Направляючі врізні

Направляючі врізні

Направляючі врізні

Широкий асортимент мебельних механізмів для висування змушує вибирати навгад, коли очі розбігаються. Багато людей просто не знають, чим відрізняються одні направляючі від інших.

Тому, ми постараємося максимально доступно пояснити та розкласифікувати направляючі для меблів. Ми хочемо звернута Вашу увагу на відносно нові направляючі прихованого типу – врізні.

Вони стали улюбленцями багатьох господарів із золотими руками, котрі полюбляють робити меблі власноруч або оснащувати куплені додатковими поличками чи шухлядами.

Врізні направляючі відрізняються від інших (шарикових та роликових) тим, що вони вмонтовуються, власне, у внутрішню частину меблів, таким чином вони наче врізаються у меблі і їх мало видно (звідси і назва для цього виду направляючих).

Направляючі врізні частіше всього використовуються при вмонтовуванні шухляд столів чи шаф, завдяки чому ящики мають функцію висовування

Основні відмінності направляючих:

Кулькові направляючі  є значно надійнішими і витривалішими в порівнянні з роликовими. Це доводить багаторічний досвід експлуатації та тестувань.

Їхня особлива конструкція витримує в рази більше навантаження! 

Особливості вибору врізних направляючих

При виборі врізних направляючих варто знати, що така меблева фурнітура поділяється на  два види: 

двохсекційна

трьохсекційна

часткового висунення

повного висунення.

При установці варто дотримуватися всіх рекомендацій, щоб вмонтувати їх без пошкоджень. Здавалось би непомітне пошкодження направляючих, але саме воно може стати ключовим при псуванні самого механізму. Тому, якщо Ви вперше будете вмонтовувати врізні направляючі у Ваші меблі, то краще не експериментуйте – довірте цю справу майстру або запасіться поміччю тих людей, які вже мали справу з такими механізмами висунення.

Наш інтернет-магазин давно зарекомендував себе як один із кращих в Україні!

Великий асортимент товару, привітні консультанти, які є фахівцями у своїй сфері та доступні кожному ціни – ось основне, що відрізняє нас серед інших! 


Лідер продажу!
Направляюча часткового висування кулькові для ящиків L=182 мм.
Лідер продажу!
Направляюча часткового висування кулькові для ящиків L=310 мм.
Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)
0
0