Метабокси

Метабокси

Метабокс – направляючий механізм з гарантією надійності

Метабокси – найбільш досконала форма роликових систем направляння, призначена для створення висувних меблів. Завдяки невисокій вартості та надійності роботи даний механізм має найбільший попит при монтажі ящиків призначених витримувати навантаження до 45 кг. Виготовляються направляючі такого типу з міцних металічних сплавів, котрі можуть витримувати тривалі циклічні навантаження.

 Метабокси складаються з 2-х направляючих, 2-х металічних стінок, 2-х кріплень фасадів та 2-х заглушок. Обираючи таку меблеву фурнітуру ви забезпечуєте не лише покращення якості меблів, а й довготривалий та безперешкодний процес її експлуатації.

      

Основними перевагами направляючих є наявність стінок з металу та надійного днища, що допомагає витримувати підвищене навантаження, зберігаючи механізм неушкодженим. Висувні ящики, оснащені мета боксами, ідеально підходять  будь –якому типу тумб, шаф - купе, письмових столів, прилавків, кухонних шаф.

При правильному встановленні роликовий механізм даного типу гарантує тихий та безшумний хід під час роботи. Якщо ви потребуєте особливого комфорту під час користування, висувні ящики можна оснастити універсальними доводчиками, що забезпечують плавне та самостійне закривання.  Для високих ящиків спеціально розроблені обмежувальні рейлінги.

Метабокси мають досить не складну та регульовану систему кріплення висувних елементів до фасаду та встановлюються на тумби що мають глибину від 350 до 500 мм.

Встановивши метабокси ви отримаєте :

 • збільшений внутрішній простір - бічні стінки з ДСП відсутні ;
 • низький рівень шуму;
 • легкий монтаж і заміна при необхідності;
 • висока вантажопідйомність;
 • зручний механізм регулювання фасаду;
 • можна застосовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю;
 • подвійний стопор дозволяє фіксувати ящик у відкритому положенні;
 • використання універсального доводчика значно розширює функціональність.

Інтернет ресурс www.zavis.com.ua вміщує на сторінках магазину найширший асортимент якісним механізмів закривання за конкурентними цінами. Доставка здійснюється в зручний для вас спосіб, за вказаною адресою.

Де придбати метабокс в Україні з доставкою в будь-який зручний вам спосіб

Широкий асортимент якісної фурнітури  для створення надійних меблевих механізмів можна знайти в каталозі інтернет магазину www.zavis.com.ua, який допоможе вам комфортно та без витрат особистого часу здійснити покупку та насолоджуватись обраною продукцією в найшвидший термін. Станьте власником фурнітури відомих  світових компаній GTV, Alva, Hafele, Linken System, GIFF навіть не перетинаючи поріг власної оселі. З www.zavis.com.ua  зовсім не складно придбати висувні системи в Україні, в якому місті ви б не знаходились, завдяки оперативній та зручній для вас доставці в будь-який регіон країни.


Лідер продажу!
Доводчик универсальный Linken System (индив. упак.)
Доводчик универсальный Linken System (индив. упак.)
При установці універсального доводчика Linken System функціональність метабоксов значно збільшуєтьсяУніверсальний доводч..
51.84грн.
Лідер продажу!
Метабокс H=86 мм. Linken System
Метабокс H=86 мм. Linken System
Висота: h-86
107.49грн.
Лідер продажу!
Метабокс H=150 мм. Linken System
Метабокс H=150 мм. Linken System
Висота: h-150
130.82грн.
Метабокс белый (prestige) 1,2 мм h=86 мм.
Висота: h-86
89.10грн.
Лідер продажу!
Метабокс белый (prestige) 1,2 мм. h=150 мм.
Метабокс белый (prestige) 1,2 мм. h=150 мм.
Висота: h-150
116.72грн.
Лідер продажу!
Метабокс релинг LinkenSystem белый
Метабокс релинг LinkenSystem белый
Діапазон довжин 300–600 мм.Матеріал / Покриття Холоднокатана сталь / Порошкове фарбуванняРелінги для систем висуванняРел..
68.28грн.
Показано від 1 до 6 з 6 (всього сторінок: 1)
0
0