Кухонний плінтус

Кухонний плінтус

Кухонні плінтуси – функціональна завершеність меблевого простору

Час поряд встановлених модулів з зазорами між ними закінчився! Меблеві шафи поєднані однією загальною стільницею вирішили проблему щілин між кухонними елементами, що найбільше піддавались впливу пилу та бруду. Однак як не підсовуй меблі до стіни – зазор залишиться й обов’язково стане місцем накопичення бруду.  Рішенням даної проблеми став спеціально розроблений меблевий плінтус. Механізм що є мало помітною проте невіддільною частиною інтер’єру окрім захисту від забруднень та води, що призводить до розмокання меблів, виконує важливу функцію з’єднання двох елементів стільниці та стіни, створюючи плавний перехід та цілісність образу. Приховуючи всі можливі нерівності стіни, при потребі ви маєте можливість вмонтувати кабелі прямо в середині плінтуса.

Кухонний плінтус – різноманіття що задовольнить всі ваші вимоги

Обираючи меблевий плінтус для власної кухні основну увагу варто приділити матеріалу з якого виготовлений даний механізм. Ідеальним стане варіант коли матеріал плінтусу такий же як і матеріал стільниці. Найбільш поширеними у використанні стали плінтуси виготовлені з пластику та алюмінію.

Пластикові кухонні плінтуси.

За допомогою нагрівання пластик змішують з кольоровим пігментом для отримання потрібного відтінку. Саме це забезпечує широку кольорову гаму плінтусів, що  імітують структуру дерева чи каменю, та доповнять будь-які меблі. За фактурою покриття пластикові плінтуси бувають матовими, глянцевими та шагреневими.  Даний механізм є досить зручним в експлуатації та установці, адже пластик легко ріжеться та підганяється під потрібний розмір довжини. Ширина плінтуса напряму залежить від зазору що утворився між стіною та стільницею. Трикутні або прямокутні за формою вони бувають пласкими або об’ємними. Довжина варіюється від 3 до 5 метрів. У своїй будові існують плінтуси, оснащені каналами для кабелю, в якій без перешкод можна розмістити електричні проводи. Одним з найважливіших елементів бортика є гумовий манжет, що допомагає міцно з’єднати краї не допускаючи потрапляння вологи за стільницю. Пластиковий варіант плінтусу буде оптимальним у випадку коли нерівність стіни є досить значною, або встановлення відбувається в складному за формою місці. Перевагою даного механізму є невисока ціна, легкість у встановленні та демонтажі.

Алюмінієвий кухонний плінтус

Має міцну будову, та покриття оксидною плівкою, що захищає від ушкоджень та впливу миючих засобів. Найчастіше використовується у випадку ізоляції стільниці біля плити або духовки, адже алюмінієвий механізм витримує значні перепади температури. Легкий та зручний в експлуатації та очищені. На відміну від пластикових плінтусів має вищу ціну, та необмежений термін придатності.

При встановленні кухонних плінтусів варто пам’ятати про спеціальні перехідні внутрішні та зовнішні кутики та кінцеві заглушки що забезпечать завершеність загального інтер’єру вашої оселі.

В інтернет магазині меблевої фурнітури  www.zavis.com.ua кухонні плінтуси за конкурентними цінами, та доставкою по всій території України: Харків, Львів, Київ, Вінниця, Кіровоград, Миколаїв, Суми, Житомир та інші.

Вдалий підбір та професійне встановлення кухонного плінтуса забезпечить:

  • маскування нерівності стику стільниці та стіни;
  • захист відкритого простору за меблями від забруднення;
  • довершеність інтер’єру.

Якщо ви вирішили придбати меблеві плінтуса, варто пам’ятати що безперешкодна експлуатація на пряму залежить від якості обраної продукції. Лише надійні та перевірені часом механізми відомої світової компанії GIFF дозволять вам насолоджуватись придбаними механізмами протягом всього періоду експлуатації.

Де придбати кухонний плінтус онлайн

Шопінг за допомогою інтернет ресурсу набирає все більшої актуальності, завдяки значній економії часу та ресурсів. За допомогою онлайн магазину www.zavis.com.ua придбати будь-яку меблеву фурнітуру надзвичайно легко та швидко. Для здійснення замовлення варто лише заповнити спеціальну форму на сайті, після чого з вами одразу зв’яжеться кваліфікований працівник магазину, що допоможе обрати найбільш відповідний вам варіант.

Сторінки сайту пропонують не лише широкий асортимент товарів найвідоміших світових компаній, а й детальний опис продукції та залишені відгуки клієнтів. Придбати кухонні плінтуси в Україні та Рівному не потребує від вас зайвих зусиль – завдяки оперативній та зручній доставці кожен покупець має можливість насолоджуватись придбаною продукцією в найшвидший термін.Заглушка права до плінтусу Rehau 127 (алюміній)
Характеристики:Артикул: 19767Матеріал: пластикКолір: алюміній..
7.16грн.
Лідер продажу!
Заглушки на плінтус
Заглушки на плінтус
Матеріал: ПластикКолір: Білий, Чорний, Зелений, Сірий, Яблуня, Бук.....
7.78грн.
Лідер продажу!
Кут 90 ° до плінтуса Rehau 127 внутрішній (алюміній) | Інтернет-магазин меблевої фурнітури www.zavis.com.ua
Кут 90 ° до плінтуса Rehau 127 внутрішній (алюміній) | Інтернет-магазин меблевої фурнітури www.zavis.com.ua
Характеристики:Артикул: 19768Матеріал: пластикКолір сірийВиробник: REHAU..
10.75грн.
Лідер продажу!
Кут внутрішній GIFF
Кут внутрішній GIFF
Матеріал: ПластикКолір: Білий, Чорний, Зелений, Сірий, Яблуня, Бук....
8.15грн.
Лідер продажу!
Кут зовнішній Giff
Кут зовнішній Giff
Матеріал: ПластикКолір: Білий, Чорний, Зелений, Сірий, Яблуня, Бук....
3667.68грн.
Кухонний плінтус для стільниці 160 3 м
Матеріал: Пластик
63.72грн.
Кухонний плінтус для стільниці горіх світлий 3 м
Матеріал: Пластик
2.54грн.
Кухонний плінтус для стільниці Граніт Родес
Матеріал: Пластик
28.54грн.
Лідер продажу!
Кухонний плінтус для стільниці дуб венге 3 м.
Кухонний плінтус для стільниці дуб венге 3 м.
Матеріал: Пластик
49.00грн.
Кухонний плінтус для стільниці камінь
Матеріал: Пластик
156.00грн.
Кухонний плінтус для стільниці корінь світлий 3 м.
Матеріал: Пластик
93.00грн.
Лідер продажу!
Кухонний плінтус для стільниці лукум
Кухонний плінтус для стільниці лукум
Матеріал: Пластик
4.59грн.
Показано від 1 до 12 з 34 (всього сторінок: 3)
0
0