Карго для кухні

Карго для кухні

Чому кожній господині варто придбати карго для кухні.

Оптимізувати особистий простір, створити якомога більше місця навколо себе та полегшити всі робочі процеси вашої оселі - основна задача, що ставлять перед собою розробники сучасних меблевих механізмів. Вбудовані меблі, що прийшли на заміну радянським кухонним пеналам та антресолям стали ідеальним варіантом раціонального використання простору вашої оселі, адже невеликі за площею кухні чи кімнати, потребують значної кількості шаф та тумб в яких зберігатимуться всі необхідні вам речі.

Створити приємний та зручний робочий процес кухні, при цьому раціонально використавши весь виділений меблевий простір допоможуть карго для кухні. Спеціально розроблені металеві сітки, що вбудовуються в кухонні тумби та за допомогою направляючих рухаються вперед для відкривання або назад для закривання, при цьому весь вміст шафи наче на долоні, від кінцевого до крайнього предмету. Тепер не потрібно зазирати в глибини ваших шаф, варто з легкістю потягнути ручку фасаду на себе, і перед вами опиняться всі необхідні кухонні дрібнички.

Яке кухонне карго стане ідеальним варіантом для вашої кухні?

В залежності від ваших особистих побажань та відповідно до стилю меблів, зовнішній вигляд карго може бути або хромованим або емальованим, що підвищує зносостійкість конструкції, та допомагає залишатись незмінною протягом всього часу експлуатації. Легкий кошик з тонкого дроту створений за стандартними величинами, ширина модуля представлена розмірами 135, 150, 200, 300, 400 або 500 мм. Товщина наповнення 150, 200, 300, 400 чи 500 мм що ідеально підходитиме габаритам тумби в яку буде вмонтована. Враховуючи всі функціональні потреби та призначення, карго може містити безліч полиць, різних за розміром та розташуванням. Багато ярусні системи, наповнені сітчастими відділеннями можуть комбінуватись з суцільними полицями що допоможуть систематизувати зберігання потрібних вам речей, та впорядкувати навіть невеликий кухонний простір.

 В залежності від типу меблів, карго може мати бокове або нижнє кріплення,  що дозволяє легкий та безшумний хід полиць по направляючім. Головну увагу при виборі карго варто приділити механізмам висування, серцю всієї конструкції, адже лише якісні системи що кріпляться до сітки та коробу меблів задовільнять всі ваші очікування, та слугуватимуть довгий час.

В інтернет-магазині www.zavis.com.ua. карго будь-яких розмірів, форм та кріплення. Доставка здійснюється по всій території України.

Сьогодні придбати карго для кухні можна в широкому асортименті. Зовнішній вигляд та наповнення дозволить кожній господині створити свій унікальний та комфортний кухонний простір, враховуючи будь-які вимоги та фінансові можливості.

Де найзручніше придбати карго для кухні.

Придбати всю необхідну меблеву фурнітуру можна в інтернет магазині www.zavis.com.ua, що пропонує своїм клієнтам найвигідніші умови, які дозволяють придбати карго для кухні в будь-якому місті України, в зручний для вас спосіб. На сайті розміщенні карго для кухні відомих світових компаній: GIFF та DC.

Ознайомившись з широким асортиментом товарів представлених на сторінках нашого інтернет-магазину, кожен охочий має можливість здійснити замовлення за телефоном, або залишити онлайн заявку. Кваліфікований та ввічливий продавець надасть всю необхідну консультацію, допоможе оформити замовлення, а також запропонує доставку та оплату товарів в будь-який оптимальний вам спосіб.


Tandem Soft Close до карго Mini сіра бічна ліва Variant Multi REJS
Наявність доводчика: З дотягом Тип кріплення: Нижнє
744.66грн.
Tandem Soft Close до карго Mini сіра бічна права Variant Multi REJS
Наявність доводчика: З дотягом Тип кріплення: Нижнє
744.66грн.
Tandem Soft Close до карго Mini сіра нижня Variant Multi REJS
Наявність доводчика: З дотягом Тип кріплення: Нижнє
874.80грн.
Карго Т1 фасад 150 бічне кріплення з доводчиком ефект хром (2 полки)
Матеріал: Метал Ширина фасаду: 150
918.00грн.
Карго Т1 фасад 200 бічне кріплення GIFF хром (2 полки)
Матеріал: Метал Ширина фасаду: 200
744.55грн.
Карго Т1 фасад 200 бічне кріплення з доводчиком GIFF хром (2 полки)
Матеріал: Метал Ширина фасаду: 200
819.72грн.
Лідер продажу!
Карго фасад 150 бічне кріплення без напрямних GIFF UA білий (2 полки)
Карго фасад 150 бічне кріплення без напрямних GIFF UA білий (2 полки)
Матеріал: Метал Ширина фасаду: 150
351.00грн.
Карго фасад 150 бічне кріплення ефект хром (2 полки)
Матеріал: Метал Ширина фасаду: 150
617.71грн.
Карго фасад 150 бічне кріплення з доводчиком GIFF хром (2 полки)
Матеріал: Метал Ширина фасаду: 150
1222.02грн.
Карго фасад 150 бічне ліве кріплення з доводчиком INOXA GOLD хром (2 полки)
Матеріал: Метал Ширина фасаду: 150
2386.33грн.
Карго фасад 150 нижнє кріплення з доводчиком GIFF хром (2 полки)
Матеріал: Метал Ширина фасаду: 150
1587.60грн.
Карго фасад 150 нижнє кріплення з доводчиком Virno Style нержавіюча сталь (2 полки)
Матеріал: Нержавіюча сталь Ширина фасаду: 150
1976.94грн.
Показано від 1 до 12 з 27 (всього сторінок: 3)
0
0