Кріпильна меблева фурнітура

Кріпильна меблева фурнітура

Навіщо потрібна кріпильна фурнітура

Уявити простір власного житла без меблів просто неможливо. Такі необхідні тумби, шафи чи комоди, призначені оптимізувати та впорядкувати навіть невеликі за площею оселі стали невід’ємною частиною нашого комфортного життя.  Вибір меблів процес досить відповідальний та кропіткий, адже саме ці об’єкти оселі супроводжуватимуть вас протягом тривалого періоду своєї експлуатації.  Визначившись з дизайном та розмірами, наступним важливим кроком стане вибір матеріалів. Дерев’яні дошки, полотна ДСМ чи МДФ – це ще не меблі, це лише база. Створити цілісну та гармонійну картинку допоможуть невеликі, проте дуже важливі деталі, механізми для кріплення.

 

Яку кріпильну фурнітуру варто обрати.

Підбір фурнітури для кріплення меблів потребує від вас особливої уваги. Як відомо саме дрібні деталі складають загальну картину. Стане ваша дерев’яна тумба чи скляна полиця улюбленою деталлю інтер’єру, безпосередньо залежить від вдало обраної вами фурнітури, адже лише правильно підібрані якісні механізми гарантують безперешкодну та довготривалу роботу ваших меблів. Вибір ідеального варіанту кріплення процес досить складний, адже універсальних механізмів просто не існує. Розробники кріпильної фурнітури  пропонують широкий асортимент механізмів, кожен з яких відповідає певному матеріалу виготовлення меблів.

Якщо ваша майбутня тумби чи столик матиме скляні елементи, вибір варто зробити на користь спеціального кріплення для скла. Матеріал виготовлення таких кріплень метал. Оскільки за своєю структурою скло є досить крихким, кріпильна фурнітура окрім естетичної привабливості повинна мати високий показник навантаження. Комплектуються металічні частинки силіконовими або гумовими накладками. У випадку якщо вага скла чи дзеркала що встановлюється не перевищує 25 кг, використовується найпростіший клейовий метод кріплення. При цьому скляні елементи приклеюються, а потім затискаються гвинтами. Якщо ж вага скла понад 25 кг, при встановленні варто обрати метод свердління. За допомогою спеціального набору свердел створюються отвори, що кріплять скло металічними елементами.

У випадку якщо ваші меблі виготовлятимуться з дерева, ДСП або фанери, при складанні перевагу варто надати конфірматам, шурупам та саморізам. Конфірмати - механізми виготовлені зі сталі та вкриті білим цинком. У своїй будові мають незвичайну, рідкісну різьбу та тупий наконечник. Потайна голівка оснащена шестигранним шліцом, що потребує спеціальний ключ.

Саморізи та шурупи – меблеві кріплення що схожі за своєю формою. Виготовляються з матеріалів найвищої якості, що мають антикорозійне покриття. Основною відмінністю саморізів та шурупів є тип різьблення, більш тонкий наконечник та шліц. Перевагою таких механізмів є швидкий процес монтажу, адже кріплення відбувається без попереднього свердління.

Обрані вами меблі потребують делікатного та непомітного кріплення? Шкант - дерев’яна кріпильна деталь що стане вам у нагоді. Дриль що створить отвори у боковій, верхній та нижній частина меблів, шкант, клей та молоток що допоможуть з’єднати всі сторони, не залишать жодних видимих слідів кріплення. Стяжка точна в монтажі кріпильна система що складається з бочонку що має в середині гайку, та гвинта що міцно її затягує. Головку гвинта на видимій поверхні можна прикрити заглушкою, що зробить механізм майже непомітним.

Маєте бажання оснастити свої меблі скляними поличками, тоді пелікани, тукани та консолі -  основні види тримачів, ваш невід’ємний супутник. Естетично привабливі та унікальні механізми, виготовлені зі сталі та цинку, призначені витримувати велике навантаження. Міцність таким полицям гарантує силіконова чи пластмасова накладка прикріплена до робочої поверхні тримача, що допомагає надійніше фіксуватись скляній поверхні.

В інтернет магазині меблевої фурнітури www.zavis.com.ua кріплення для меблів за ціною від 30 копійок. Гарантована доставка по всій Україні: Київ, Харків Одеса, Львів, Запоріжжя, Вінниця, Кіровоград, Дніпропетровськ, Миколаїв та інших великих та маленьких містах.

Головною складовою приємного та довговічного функціонування меблів є правильно підібрані якісні кріпильні системи найвідоміших світових компаній DC, GIFF, та Hafele, що представлені на сторінках нашого сайту.

 

Де найпростіше придбати кріпильну фурнітуру в Рівному та Україні.

Придбати всю необхідну меблеву фурнітуру в одному місці, не витрачаючи особистий час на ходьбу по магазинах. Отримати широкий асортимент, приємні ціни та задоволення від покупок допоможе www.zavis.com.ua. – один з відомих в Україні інтернет магазинів меблевої фурнітури. На сайті вас очікує ввічливе, професійне обслуговування та можливість отримати замовлену продукцію в будь - який зручний вам спосіб та час. Залишені вами відгуки, дозволять покращити нашу роботу.

0
0