Кріплення для полиць

Кріплення для полиць

Кріплення для полиць – необхідна деталь для Вашого дому!

Кожен з нас мріє, щоб у домі панував затишок. Та коли розпочинаєш робити ремонт, здається, що цей безлад триватиме вічно. І навіть, коли все наближається до фінішу, раптом помічаєш, що багато деталей ще не на своєму місці. Постає питання: як прикріпити елементи декору, зокрема полиці, так, щоб не пошкодити свіжозроблених стін? Для цього краще заздалегідь купити якісну кріпильну фурнітуру для полиць.
 Сучасні тенденції у виробництві меблевої фурнітури запроваджують нові правила: довговічність, комфортність та легкість у монтажі –  цих основних критеріїв дотримується практично кожен виробник. Асортимент кріпильної меблевої фурнітури,  представленої на нашому сайті, вражає. Тому, ми пропонуємо Вашій увазі наш короткий огляд найбільш популярної серед них фурнітури.

Які ж бувають види кріплення для полиць?

Навіть новачок у сфері ремонту знає, для того, аби прикріпити полку до стіни, потрібні кріплення.  Зараз у більшості магазинів полички продаються вже з необхідним набором, однак не всі виробники про це дбають. Або ж у випадку перевішування полиці Вам все-одно знадобиться кріпильна фурнітура для полиць. Насправді, видів такої фурнітури для полиць є безліч. Вам не обов’язково заучувати всі її назви, достатньо лише знати, як її можна поділити умовно.
Кріпильна фурнітура буває:

 • З прихованим кріпленням – основна відмінність даного елементу в тому, що він створює невидиме з’єднання його зі стіною. Складається враження, що полка тримається ні на чому. Полкотримач, схожий на металічний стержень, одна частина якого фіксується до місця кріплення, інша –до самої полички. Якщо товщина полички менше 10 см, такий вид кріпильної фурнітури краще не застосовувати.
 • Кронштейни – цей вид надзвичайно простий в експлуатації: полку прикрутити буде дуже легко, цінова політика залежить від матеріалу виготовлення (пластмаса або кольорові метали).
 • Консолі  – такі тримачі для полок є також простими при монтуванні. Основна відмінність – здатність витримувати великі навантаження. Єдиним недоліком є їхня неестетичність. Хоча, якщо дизайн Вашого інтер’єру дозволяє їх використання, то кути для полиць зможуть лише його доповнити.
 • Пелікани – підвид тримачів для полиць, багатий різноманітним дизайном. Головна перевага: забезпечують надійну фіксацію конструкції полиці. Мають специфічну форму, яка нагадує клюв птаха, має досить міцний та надійний нижній елемент, а тому ідеально підійде для полиць, які мають витримувати великі навантаження.

Щоб не задаватися питанням, де купити меблеву фурнітуру для кріплення, обирайте наш інтернет-магазин, де можна знайти будь-які елементи для Ваших меблів!

Основні відмінності кріпильної фурнітури для полиць

Здавалось би, схожі за своїми функціями, але тримачі для полиць можу відрізнятися за:

 1. Матеріалом виготовлення (це може бути метал або пластмаса).
 2. Способом кріплення: класичне, нетрадиційне та приховане.
 3. Тяжкості конструкції (необхідно враховувати чи співпадає витримка навантаження полиці з витримкою кріпильної фурнітури).

Наш інтернет-магазин меблевої фурнітури підкорить Вас широким асортиментом якісної продукції!
 Наші онлайн консультанти з радістю допоможуть Вам купити кріплення для полиць недорого з доставкою по всій Україні. Заходьте та обирайте!
У нас Ви можете купити:

 • Консолі.
 • Монтажні кутики.
 • Підвіски.
 • Пелікани.
 • Полкотримачі
0
0