Дитяча безпека

Дитяча безпека

Дитяча безпека

Немовлята падають безліч разів, коли починають активно пересуватися по дому. Батьки знають, що сильне падіння або удар може призвести до синців або забоїв. Дитячий захист створений для безпеки дитини та для уникнення можливого травмування дверима, дверцятами меблів, травмування об кути столу або тумби, від ураження електричним струмом через розетку.


Блокіратор-обмежувач для дверей BS-18
Блокіратор-обмежувач MBM kids призначений для фіксації дверей і запобігання травмування дитини дверним полотном.Обмежува..
89.00грн.
Блокіратор-обмежувач на двері BS-06
Блокіратор-обмежувач MBM kids призначений для фіксації дверей і запобігання травмування дитини дверним полотном.Мобільни..
51.00грн.
Заглушки для розеток BS-13 6шт
Заглушки для розеток MBM kids захистять вашу дитину від удару електрикою. Монтуються дуже легко.Для установки досить зня..
104.00грн.
Заглушки для розеток з ключем BS-12 6шт
Заглушки для розеток з ключем MBM kids захистять вашу дитину від удару струмом.Їх можна зняти за допомогою спеціального ..
58.00грн.
Замок-блокіратор для дверей шафи-купе BS-19 2 шт
Замок-блокіратор MBM kids призначений для фіксації дверей шафи-купе та запобігання травмування дитини.Запобігає травмува..
89.00грн.
Замок-блокіратор для шафки BS-08 2 шт
Замок-блокіратор MBM Kids призначений для фіксації орних дверцят шафки, комода, тумбочки та інших меблів.Замочок захисти..
83.00грн.
Замок-блокіратор кутовий з кнопкою BS-05
Замок-блокіратор призначений для фіксації висувних ящиків і дверей шафи.Ваша дитина не буде травмувати свої пальчики і д..
62.00грн.
Замок-блокіратор на ручки шафки BS-09 2 шт
Замок-блокіратор MBM Kids призначений для фіксації дверей шафи.Ваша дитина не буде травмувати свої пальчики і діставати ..
83.00грн.
Замок-блокіратор на ручки шафки BS-10 2 шт
Замок-блокіратор MBM Kids призначений для фіксації дверей шафки.Ваша дитина не буде травмувати свої пальчики і діставати..
104.00грн.
Замок-блокіратор універсальний BS-14 2шт
Замок-блокіратор MBM Kids призначений для фіксації орних дверцят холодильника, мікрохвильовки, духової шафи, висувного я..
83.00грн.
Замок-блокіратор універсальний BS-16 2шт
Замок-блокіратор MBM Kids призначений для фіксації дверцят холодильника, мікрохвильовки, духової шафи, висувного ящика і..
104.00грн.
Замок-блокіратор універсальний довгий BS-15 2шт
Замок-блокіратор MBM Kids призначений для фіксації орних дверцят холодильника, мікрохвильовки, кришки унітазу, духової ш..
83.00грн.
Показано від 1 до 12 з 22 (всього сторінок: 2)
0
0