Барні обмежувачі, фіксатори, газліфти, меблеві механізми для відкривання вниз - вгору

Барні обмежувачі, фіксатори, газліфти, меблеві механізми для відкривання вниз - вгору

Барні механізми запорука вашого комфортного користування меблями.

Барний обмежувач – це спеціально виготовлений відкидний механізм для меблів, що дозволяє відкриватися фасаду шафи вертикально вниз або вгору. Функціонально такий спосіб відкривання дверцят є дуже зручним, оскільки він створює можливість отримати повний доступ до вмісту шафи, не обмежуючи простір навколо вас.

Барні фіксатори за своєю роботою діляться на два види:

  1. Механічний барний обмежувач «ножиці» дозволяє залишити відкритими дверцята шафи на потрібному вам рівні, при цьому вони не опустяться і не піднімуться без вашої допомоги.
  2. Пневматичний або газовий барний фіксатор - практичний і зручний у використанні механізм, що уповільнює відкривання фасаду шафи. За допомогою цього пристрою при відкритті дверцята самостійно відкриються повністю.


Створити комфортний і необмежений кухонний простір допоможуть правильно підібрані високоякісні барні механізми для меблів, які покращать функціональність і заощадять місце навколо вас. Проблема «не вистачає місця», знайома кожному, тепер має своє вирішення.

Сучасні інтер'єрні рішення також не залишаються осторонь від нових відкидних механізмів. Бути в тренді, створивши свою особливу модну кухонну атмосферу ,допоможе вдало підібрана меблева фурнітура у вигляді барних механізмів.
В інтернет-магазині меблевої фурнітури www.zavis.com.ua можна замовити барні механізми з доставкою по всій Україні. Ми працюємо з такими великими містами, як : Харків, Київ, Одеса, Вінниця, Суми, Житомир, Херсон, Миколаїв, Львів, Полтава, Івано-Франківськ, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Кіровоград, а також із жителями маленьких міст або районних центрів.
Кращим для вас стане вибір на користь відомих світових виробників, що виготовляють професійну і якісну продукцію, яка завоювала визнання не тільки українських, а й європейських споживачів.
Купити барні обмежувачі для меблів простіше всього з магазином www.zavis.com.ua
Здійснення покупки в онлайн-ресурсі допоможе істотно заощадити дорогоцінний час і гроші, адже саме тут ви маєте можливість придбати всю необхідну вам меблеву фурнітуру, в одному місці. Інтернет-магазин пропонує кожному клієнту якісні барні фіксатори відомих світових виробників Hafele, DS, GIFF. У представлених категоріях ви знайдете оригінальні товари, які мають відповідність міжнародним стандартам якості.
Купити барні механізми, що створять комфорт у використанні кухонними меблями в будь-якому місті України з www.zavis.com.ua зовсім не складно, для цього вам потрібно :

  1. Зв'язатися з менеджером нашого магазину, або заповнити спеціальну форму на сайті;
  2. Повідомити консультанту всі можливі деталі вашого замовлення;
  3. Вибрати найбільш зручний спосіб оплати і доставки товару;
  4. Отримати вибрані барні механізми за вказаною вами адресою.


0
0