Рейлінгові системи для кухні

Релінгові системи - раціональне використання кожного сантиметру вашої кухні

Створення особистого кухонного простору потребує від вас якомога детальної, та налаштованої організації, адже саме ідеально розташоване приладдя стане не лише незамінним помічником під час приготування кулінарних шедеврів, а й допоможе створити зручний та унікальний інтер’єр вашої оселі. «Розмістити все під рукою та на своїх місцях» - завдання що не лише під силу виконати вбудованим шафам чи комодам. Релінгові системи що мають вигляд металічних штанг з полірованою поверхнею оснащених безліччю навісних та майже невагомих поличок - сучасний помічних господині, що мріє про раціональне використання кожного сантиметру власної кухні.


Які релінгові системи варто обрати

Вибір релінгових систем процес досить не простий. Металічні трубки, що фіксуються за допомогою спеціальних кронштейнів –тримачів, з торця оснащені спеціальними декоративними заглушками, які надають закінченості вигляду конструкції, розміщаються в здовж стіни під навісними кухонними шафами або над столом що забезпечує раціональне заповнення вертикальних поверхонь кухні. В залежності від потреби та відповідності до стилю інтер’єру, релінгові системи можуть мати потрібне вам кольорове покриття: алюміній, золото, латунь, патина, сатин, хром, матовий нікель. Діаметр труби варіюється відповідно до розміру полиць які передбачені для кріплення, найбільш поширеною є модель з діаметром у 16 мм. Такий розмір є стандартним та дозволяє з легкістю розмістити безліч потрібних вам полиць. Найчастіше на релінги підвішуються невагомі полиці-сітки що дозволяють отримати відкритий доступ до найнеобхідніших предметів побуту: мийних засобів, рушників, спецій, посуд, дрібної побутової техніки та іншого приладдя, що забезпечує раціональне використання майже всієї поверхні стіни та заощаджує час який затрачується під час закривання та відкривання корпусних меблів.
Лаконічні та нескладні форми релінгових систем стануть ідеальним доповненням будь-якого інтер’єру, та незамінним помічником кожній господині. Комплектуються релінгові труби спеціальними заглушками та перехідними кутиками на 90 та 135 градусів, що дозволяє помістити полиці навіть в кутку. Гачки для релінгів та кріпильні системи дозволять без зайвих проблем самостійно вмонтувати систему в потрібне вам місце кухні.


Аксесуари що творять функціональність та зручність користування кухонним приладдям

Трубні конструкції з гачками що є основою релінгів оснащені широким асортиментом  доповнень. Аксесуари для релінгів маючи різноманітний дизайн та розміри є досить доступними за ціною. Розглянувши асортимент товарів що пропонує інтернет магазин zavis.com.ua ви маєте можливість придбати все потрібне для зручного приготування їжі в одному місці, з доставкою в будь-який куточок України. Зручні та компактні сушки для посуду, ємкості для приправ, кутові полиці для мийних засобів, полиці для стаканів, фужерів чи чашок, спеціальні конструкції для ножів, дощичок чи кришок, підвісні хлібниці, чаші для столових приборів - тепер кожна господиня має можливість зробити всій кухонний простір унікальним та функціональним, придбавши релінгові аксесуари без величезних фінансових затрат. Варто лише звернутись до нас. Інтернет магазин zavis.com.ua допоможе зробити процес покупки не лише продуктивним, а й цікавим проведенням часу. Придбати релінги з zavis.com.ua– отримати якісні та надійні системи відомих світових компаній DC, GIFF, LEMAX  навіть не виходячи з власної оселі.


Де придбати релінгові системи в Рівному та Україні

Дану меблеву фурнітуру, завдяки її активній вживаності в побуті можна придбати в будь-якому спеціалізованому магазині вашого міста. Та лише інтернет магазин zavis.com.ua зібрав на сторінках свого каталогу найширший асортимент релінгових систем найвідоміших світових компаній, що гарантують якість та зручністю в користуванні обраних механізмів протягом всього терміну експлуатації. Інтернет ресурс пропонує своїм клієнтам придбати додаткові аксесуари для релінгів, що стануть незамінним помічником вашого кухонного простору:

  • Полиці для спецій;
  • Полиці для ножів та дощок;
  • Полиці для кришок;
  • Полиця для бокалів;
  • Полиця для міксера;
  • Полиця для чашок;
  • Кутова полиця;
  • Одно та дворівневі полиці, та інші.
Релінг 16/3000 хром

Релінг 16/3000 хром

70.20грн.
 Навісна баночка скляна на рейлінг хром

Навісна баночка скляна на рейлінг хром

33.70грн.
Гачок на релинг (DR 30 G2) хром

Гачок на релинг (DR 30 G2) хром

Артикул:MR-WPS01-001
2.57грн.
Закінчення релінга Ретро (DR 11 G2) хром

Закінчення релінга Ретро (DR 11 G2) хром

13.65грн.
Кут до релингу 90° (DR 50 G2) хром

Кут до релингу 90° (DR 50 G2) хром

Артикул:159
23.40грн.
Полиця велика з тримачем для рушника хром

Полиця велика з тримачем для рушника хром

Артикул:YJ-G214B
273.31грн.
Полиця дворівнева кутова мала хром

Полиця дворівнева кутова мала хром

Артикул:YJ-G209A
272.06грн.
Полиця дворівнева малая (200х110х280) хром

Полиця дворівнева малая (200х110х280) хром

Артикул:K6163
157.25грн.
Полиця двоярусна хром

Полиця двоярусна хром

Артикул:YJ-G212
193.44грн.
Полиця для бакалів хром

Полиця для бакалів хром

114.82грн.
Полиця для кришок хром

Полиця для кришок хром

Артикул:YJ-G809B
137.28грн.
Полиця для миксера хром

Полиця для миксера хром

Артикул:YJ-G211
172.22грн.
Показано з 1 по 12 із 39 (всього 4 сторінок)