Вбудовані і настільні сушки для посуду

Вбудовані і настільні сушки для посуду

сушка для посуди

 

Придбати кухонну сушку - забезпечити своєму посуди дбайливе зберігання.

Тарілки, салатниці чи чашки у вашій кухні потребують порядку? Кухонні сушки, що забезпечують не лише просушування, а й зберігання посуду - ваш неоціненний помічник. Невелика деталь інтер’єру що здатна впорядкувати простір кухні вже винайдена, залишилось обрати потрібний варіант.

 

Різновиди кухонних сушок що задовольнять ваші вимоги.

Вибір сушок для зберігання посуду справа досить відповідальна. На перший погляд знайомі нам механізми з тонкого дроту, що призначені оптимізувати утримання кухонного приладдя, у своїй побудові мають не лише естетичну, а й функціональну відмінність.

Обираючи кухонну сушку головну увагу варто приділити матеріалу з якого виготовлений механізм. Сучасні розробники меблевої фурнітури що мають на меті впорядкувати навіть найменший кухонний простір, все частіше використовують легкі та невагомі матеріали, що не загромаджують простір, при цьому є екологічними та нешкідливими для здоров’я людини.

  1. Металеві сушки, що досягли найвищого попиту серед споживачів, виготовлені з нержавіючого металу, що має хромоване покриття з антикорозійним  шаром. Такі сушки є легкими, міцними, захищеними від подряпин, іржавіння та гниття, що можливе при підвищеному впливі вологи на метал.
  2. Основою нержавіючих кухонних сушок є легка та зносостійка нержавіюча сталь. Такі механізми відрізняються особливою практичністю, міцністю та довго тривалістю в експлуатації, не потребують особливого догляду та додаткового фарбування. Ці характеристики допомагають зменшення проявів відколів та зупиняють процеси корозії.
  3.  Сушки виготовлені з пластику є одним з найдешевших варіантів. Обираючи таку конструкцію, варто пам’ятати що посуд торкаючись до стінок, може вбирати домішки що використовувались під час виготовлення механізму та негативно вливати на ваше здоров’я. Пластик що є основою сушки повинен мати найвищу якість. Оскільки такий матеріал є найменш стійким до зовнішніх впливів, варто врахувати що пластикова сушка може швидко втратити свій початковий зовнішній вигляд.
  4. Дерев’яні сушки що здавна вважались предметом розкоші, виготовляються з найміцніших порід дерев що покриваються спеціальним вологозахисним матеріалом, який захищає конструкцію від вологи та випарів. Такі сушки потребують спеціально розробленого інтер’єру. Найчастіше використовуються як підставки для зберігання а, не просушування посуду.

Обравши матеріал що буде основою меблевої сушки, наступним важливим кроком стане визначення функціональних очікувань. За своєю побудовою сушки бувають одно або двох ярусні, що забезпечує незалежне зберігання  тарілок та чашок. Складніші конструкції дозволяю окреме зберігання дрібних кухонних приладь - ножів, ложок чи вилок.

 відкрита сушка для посуду


Відкриті сушки що кріпляться окремо до стіни над мийкою або ставляться на будь-яку поверхню, дозволяють стікати воді з посуду прямо в раковину або на спеціальний піддон. Основною перевагою таких сушок є практичність в експлуатації, пересувна конструкція табюджетність.вбудована сушка

Вбудована сушка вмонтовується в шафу для посуду за допомогою пластикових кріплень. Розміщуються такі конструкції у верхню або нижню шафу під мийкою. Сушки розміщенні в середині меблів окрім зберігання забезпечують і естетичний вигляд. Розклавши всі дрібнички по місцях ви зменшуєте потрапляння пилу на ваші тарілки, а також створюєте привабливість вашій оселі. Навісні сушки, вмонтовані в шафу є найбільш розповсюдженими. За своєю класифікацією бувають – кутові, з рамою чи без неї, а також одно або двох ярусні. Головною вимогою перед встановленням таких сушок є наявність потрібної вентиляції, що створюється за допомогою вирізання отворів з двох сторін шафи.


Перш ніж обрати меблеву сушку.

Визначившись з усіма естетичними та функціональними вимогами, правильно оберіть розмір потрібної вам сушки. Вбудований механізм повинен точно збігатись з внутрішніми габаритами тумби – довжиною, висотою та глибиною. Стандартні сушки для шаф мають розміри 400, 500, 600, 700 та 800 мм. Враховуйте також відстань між відділами тарілок та чашок, що складає не менше 300 мм. Для забезпечення гігієнічності, чашки мають знаходитись над тарілками. Нижній відділ повинен розташовуватись на відстані 60-70 мм від піддону, що захищає меблі від потрапляння води. Краще якщо піддон буде зніматись і з легкістю вивільняти накопичену воду.

Використовуючи будь-яку сушку для забезпечення її довговічності не варто перенавантажувати конструкцію. Найменша сушка 400 мм розрахована на 12 тарілок.

 В інтернет магазині меблевої фурнітури www.zavis.com.ua сушки для меблів за конкурентними на ринку цінами. Та доставкою по всій території України.

Чому придбати кухонні сушки в Рівному та Україні найзручніше в інтеренет магазині www.zavis.com.ua?

На сайті інтернет магазину www.zavis.com.ua  представлений широкий асортимент сушок для меблів найвідоміших світових компаній GIFF та Rejs, що відповідають всім заявленим вимогам споживачів. На сторінках ресурсу ви знайдете якісні меблеві сушки які важко відшукати в інших інтернет магазинах України. Доступні ціни, кваліфікована та детальна консультація спеціаліста та отримання товару в будь-який зручний вам спосіб та час. Придбання сушки для меблів не створить ніяких зайвих клопотів та стане приємним процесом разом з www.zavis.com.ua.Корзина-сушка 600 хром Variant Multi REJS с доводчиком
Вид товару: Висувний Матеріал: Метал/Пластик
1
2551.50грн.
Лідер продажу!
Крепление к белому посудосушителю
Крепление к белому посудосушителю
Вид товару: Аксесуари Матеріал: Пластик
0.81грн.
Крепление фасада к выдвижной корзине GIFF хром (регулируемое)
Вид товару: Аксесуари Матеріал: Метал
67.64грн.
Настольная сушка для посуды настольная хром 425х190х105 мм
Вид товару: Настільний Матеріал: Метал
167.58грн.
Поддон к посудосушителю GIFF L=400 белый
Вид товару: Піддон Матеріал: Пластик
35.24грн.
Поддон к посудосушителю GIFF L=500 белый
Вид товару: Піддон Матеріал: Пластик
36.05грн.
Лідер продажу!
Поддон к посудосушителю GIFF L=600 белый
Поддон к посудосушителю GIFF L=600 белый
Вид товару: Піддон Матеріал: Пластик
42.12грн.
Поддон к посудосушителю GIFF L=700 белый
Вид товару: Піддон Матеріал: Пластик
40.50грн.
Поддон к посудосушителю GIFF L=800 белый
Вид товару: Піддон Матеріал: Пластик
42.93грн.
Поддон к посудосушителю INOXA L=500 прозрачный
Вид товару: Піддон Матеріал: Пластик
146.61грн.
Поддон к посудосушителю INOXA L=600 нержавеющая сталь
Вид товару: Піддон Матеріал: Нержавіюча сталь
411.48грн.
Поддон к посудосушителю INOXA L=600 прозрачный
Вид товару: Піддон Матеріал: Пластик
190.35грн.
Показано від 1 до 12 з 76 (всього сторінок: 7)
0
0