Монтажні меблеві кутники

Полиці - найважливіша складова частина таких меблів як шафи, стелажі або тумби. Саме тому до підбору кріплень для таких функціональних елементів потрібно підходити відповідально, щоб забезпечити меблям збереження на довгі роки.

У виготовленні корпусних та м'яких меблів практично постійно використовують монтажні кутники, які легко і надійно дозволяють закріпити внутрішні полиці, з'єднати перпендикулярні деталі, а в деяких випадках виступають декоративним елементом. Вони є прихованими елементами з ребром жорсткості та кутом в 90 °, характеризуються надійністю і простотою в використанні.Такой тип кріплення підійде як для професійних майстрів, так і для новачків.

Кутник меблевий відрізняється стандартною і зрозумілою конструкцією. Кріпильні елементи мають різну форму, розмір і функціональність, в залежності від завдань, які вони будуть виконувати або ваги, яку повинні утримувати. Рекомендується підбирати куточки відповідно до габаритів меблів, з метою забезпечення стійкості конструкції, а також її лаконічного зовнішнього вигляду. Прихований тип з'єднання дозволяє забезпечити більш естетичний вигляд виробів.

Залежно від матеріалу виготовлення меблеві кутники бувають:

  1. пластикові - використовуються для невеликих, легких конструкцій;
  2. металеві - більш затребувані, відрізняються тривалістю служби, підвищеною міцністю і надійністю.


Кутники практичні в роботі, кріпляться саморізами, що дозволяє не витрачати час на свердління додаткових отворів. Деякі моделі укомплектовані пластиковими заглушками, які можна підібрати під колір меблів і надати їх виду елегантності і довершенності.
При виборі кутників важливо враховувати ряд критеріїв:

  • матеріал;
  • габарити виробів;
  • призначення;
  • вага, на яку розраховані кріплення;
  • умови експлуатації.

Інтернет-магазин меблевої фурнітури www.zavis.com.ua надає Вам можливість купити меблеві кутники оптом і в роздріб з доставкою по всій території України. Наші фахівці завжди готові надати Вам кваліфіковану консультацію по підбору фурнітури.Показано з 1 по 12 із 19 (всього 2 сторінок)