Полкотримачі

Сучасні корпусні меблі виконують роль місткого сховища для безлічі речей. І найзручнішим варіантом такого зберігання є полиці, для правильної установки яких необхідна якісна і функціональна фурнітура.

Класичні полкотримачі відрізняються простотою, дешевизною і надійністю. Вони представлені в різних формах і дозволяють утримувати дерев'яні, пластикові, металеві та скляні полиці:

  1. Циліндричні металеві полкотримачі - доступні і міцні кріплення для установки внутрішніх полиць, найчастіше з плитних матеріалів. Таке кріплення малопомітно і часто використовується в масовому виробництві меблів. Недоліками даного типу тримача є відсутність міцної фіксації і мала площу стику з полицею, в зв'язку з чим вона може з'їжджати з тримачів. Циліндричні полкотримачі мають властивість випадати з пазів бічної стінки під час переміщення полиць або меблів, а також не підходять для скляних поверхонь.
  2. Полкотримач-лопатка з фіксуючим носиком - трохи надійніше циліндричного, так як має велику поверхню для зчеплення.
  3. Металопластикові полкотримачі - відрізняються більшою функціональністю, вони можуть бути оснащені пластиковими "поличками" або присосками для кращого зчеплення з поверхнею і зменшення ковзання. Такі тримачі надійніше і можуть застосовуватися для утримання скляних полиць. Можуть бути виготовлені в різних колірних варіантах.
  4. Полкотримачі затискного типу - спеціальні кріплення з гвинтовим затискачем, які дозволяють надійно фіксувати не тільки скло, але і інші матеріали. Такі фіксатори оснащені пластиковими елементами для уникнення подряпин і тріщин. Можуть підлаштовуватися під різну товщину полиць.
  5. Полкотримачі прихованого монтажу використовуються для додання меблям витонченого і збалансованого зовнішнього вигляду. Такі елементи складніше в установці, але дозволяють забезпечити міцність і довговічність кріплення.

У виборі відповідного елемента кріплення необхідно звертати увагу на дизайн, конструкцію, а також призначення меблів. У нашому інтернет-магазині меблевої фурнітури www.zavis.com.ua Ви зможете придбати необхідні меблеві кріплення за доступною ціною. Ми здійснюємо доставку по всій Україні. У разі необхідності Ви можете отримати консультацію у наших досвідчених фахівців.Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)