Полицетримач пелікан

На сторінці:
Сортувати:

Кріплення для скляної полиці GIFF Сamelar L55 білий

Колір білийМатеріал: металТовщина скла, мм: до 24Навантаження, кг: до 10 на паруГлибина полки, мм: m..

Роздрібна ціна:

50.40 грн.

Кріплення для скляної полиці GIFF Сamelar L55 чорний

Колір чорнийМатеріал: металТовщина скла, мм: до 24Навантаження, кг: до 10 на паруГлибина полки, мм: ..

Роздрібна ціна:

50.39 грн.

Кріплення для скляної полиці Пелікан L = 100 H = 82

Кількість в упаковці: 12Матеріал: метал + пластикПокриття: Хром, сатин, матовий хром..

Роздрібна ціна:

60.06 грн.

Кріплення для скляної полиці Пеліканчік L=40 H=40 хром

Колір: хромМатеріал: метал + пластикГлибина, мм: 40Ширина, мм: 22Одиниця виміру: шт.Виробник: FZB..

Роздрібна ціна:

16.80 грн.

Полицетримач Пелікан большой

Кількість в упаковці: 24Матеріал: метал + пластикПокриття: Хром, сатин, матовий хром..

Роздрібна ціна:

31.08 грн.

Полицетримач Пелікан середній

Кількість в упаковці: 24Матеріал: метал + пластикПокриття: Хром, сатин, матовий хром..

Роздрібна ціна:

22.26 грн.

Полицетримач пелікан

Кріплення полиць до стіни - справа відповідальна. Для того щоб надійно закріпити полиці для розміщення важких предметів необхідно правильно підібрати полкотримачі. З великими навантаженнями відмінно справляються меблеві консолі, але якщо потрібно підібрати більш витончене кріплення, або закріпити скляні полки, то тримач "пелікан" - найкращий варіант.
Полкотримач "пелікан" - декоративне кріплення затискного типу, яке використовується не тільки для настінних полиць, але в деяких випадках і для меблевих. Має просту будову, що складається з трьох частин:

  1. верхня - видима частина затискача з лаконічним вкороченим дизайном.
  2. нижня ( "дзьоб") - масивна частина кріплення, на яку здійснюється навантаження. Має регулювальний гвинт для зміни зазору і сили затискання.
  3. еластичні прокладки - використовуються в зазорі при кріпленні скляних полиць, для уникнення подряпин і зменшення ковзання.

Тримач зручний в монтажі і кріпиться до стіни саморізами. При цьому полицю не потрібно свердлити - вона утримується завдяки притисненню за допомогою регулювального гвинта. Щоб зняти таку полицю, досить послабити відповідні гвинти в "дзьобах".

Головною перевагою тримача"пелікан" є його акуратний зовнішній вигляд, який гармонійно поєднується з сучасними стилями інтер'єру. Важливо враховувати, що незважаючи на мініатюрність і витонченість кріплення, його не вийде приховати повністю і нижня частина може бути помітна. Також "дзьоб" затиску, може перешкоджати розміщенню книг.

Хоча "пелікани" частіше використовуються для кріплення полиць зі скла, але вони також підійдуть і для полиць з інших матеріалів. При цьому важливо враховувати товщину, глибину майбутньої полиці і очікуване навантаження. Несучі поверхні для установки можуть бути різними, але головне - досить міцними для дюбелів з шурупами. Ви можете отримати консультацію з приводу підбору і установки поличних кріплень у спеціалістов нашого інтернет-магазину.