Сучасність вашої фурнітури вирішує все!..

Сучасність вашої фурнітури вирішує все!..

Від того, наскільки Ваші меблі будуть піддаватися трансформації, залежить зручність та комфортабельність проживання у Вашому будинку. Саме підйомні та складні механізми є тими незамінними елементами, які надають Вашим меблям мобільності. Вони набирають все більшої і більшої популярності серед наших клієнтів і на ринку збуту меблевої фурнітури в цілому, адже при їхньому використанні з’являється велика кількість переваг. До прикладу: розкладні крісла з такими деталями за допомогою Ваших простих рухів з легкістю перетворяться на зручне спальне місце, або дивани – на повноцінне двоспальне ліжко. Такі хитрощі додатково створюють декілька зайвих вільних м2, що дуже актуально для квартир з невеликою площею чи багатодітних сімей.

Ми пропонуємо Вашій увазі:

Підйомні механізми для фасадів

Ліфти газові

Підйомники механічні

Механізми для ліжка

Розглянемо більш детально кожен із видів:

Підйомні механізми для фасадів мають декілька видів. Це можуть бути складні механізми для підняття фасадів на кухні – вони призначені для фасадів, які складаються з двох створок. Такі підйомники ідеально підійдуть для багатоярусних високих навісних шаф. При цьому дві частини фасаду при відкриванні складаються посередині і піднімаються вгору. 

Вертикальні підйомники для кухні – завдяки ним фасад повністю відкривається вгору паралельно корпусу. Такий механізм дає більший доступ до речей, які знаходяться у кухонній шафі і забезпечує максимальний комфорт при щоденному користуванні шафою.

Поворотний механізм для фасаду повертає суцільний фасад нагору, при цьому він займає дуже мало додаткового простору при відкриванні. 

Підйомники механічні –вертикально відкривають створку шафи і фіксують її у будь-якому положенні. Такі механізми призначені для підйому фасаду вгору та опускання його вниз. 

Підйомні газові ліфти – ці механізми забезпечують плавне відкривання та закривання створки. Вони можуть бути автоматичними та відкидними. Автоматичні підйомники піднімають кухонний фасад вгору і фіксує його у вархньому положенні. Відкидні – підходять для барних дверей та інших меблевих конструкцій. 

Механізми для ліжка – це системи, котрі легко піднімають ліжко до необхідного кута нахилу, що дозволяє зручно дістати речі зі спеціально ящика, який знаходиться під ліжком. Їхня конструкція проста та надійна, вони прослужать Вам не один десяток років.

Наш інтернет-магазин з радістю підбере для Вас якісні підйомні механізми, які чудово підійдуть під Ваші меблі!

Ми пропонуємо купити надійні підйомники без зайвого витрачання часу: просто зв’яжіться з нашими онлайн-консультантами для отримання вичерпної інформації, яка Вас цікавить, та зробіть замовлення безпосередньо на нашому сайті!

Ми працюємо з доставкою по всій Україні! 


686 05.08.2021
0
0